Spoustu spokojených zákazníků

Náš nábytek a montáže

Kuchyňské linky

Proměňte sny ve skutečnost

Obývací pokoje

útulné a moderní

Dětské pokoje

Radost pro vaše děti

Zaměřujeme se na výrobu nábytku z lamina, ale i z masivního dřeva pro interiéry vašich domovů, kanceláří, prodejních prostor a gastro podniků.

Záleží nám na spokojenosti zákazníků a poctivé řemeslné práci. Soustředíme se na správně zvoleném materiálu, barev a funkčnosti, tak aby vše do sebe zapadalo a vytvořilo jedinečný a očekávaný design.

  • Vyrobíme vše, co si budete přát

    Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek do ložnic a obývacích pokojů, dětských pokojů, ale i koupelen. Rádi pracujeme na atypických řešení na míru.

  • Vaše spokojenost

    Máte svůj vlastní nápad, nebo si nevíte rady? Představíme Vám naše řešení a koncept variant. Zahrneme naše jedinečné nápady, moderní design a vhodné barvy.

  • Služby zdarma

    Zaměření zakázky, 3D návrh, cenovou nabídku a konzultaci provádíme zcela zdarma a to i online formou.

Vestavěné skříně

Správné využití pro úložný prostor

Kancelářský nábytek

Funkčnost a odolnost

PORADENSTVÍ

NÁVRH

VÝROBA

DOPRAVA

MONTÁŽ

ODVOZ

Koupelny

Propojuje krásný vzhled i funkčnost

Šatny

Mějte své oblečení snadně dostupné

Komerční prostory

Nábytek, který Vás bude reprezentovat

Stačí si jen vybrat

Úspěšná realizace

Zaměření

Změříme a zakreslíme si prostor a společně s vámi naplánujeme váš vysněný nábytek. Prohlédnete si vzorníky dekorů, komponentů a povrchových úprav. S výběrem a ucelením vaší představy Vám pomůžeme a navrhneme Vám nejvhodnější řešení.

Vestavěné spotřebiče

Pomůžeme Vám s výběrem a zajistíme dodání všech spotřebičů, které jsme schopni do nábytku plně integrovat. Spolupracujeme s řadou dodavatelů, kteří zastávají pevné místo na trhu a disponujeme proto partnerskými cenami domácích spotřebičů. O jejich objednávku a přepravu se postaráme v rámci našich služeb.

Vizualizace a cenová nabídka

Na základě první schůzky zhotovíme vizualizaci odpovídající výsledné podobě a odešleme Vám ji ke schválení společně s cenovou nabídkou. 3D Návrh vytvoříme zdarma.

Montáž

Zbývá montáž nábytku na místo a je hotovo. Méně a středně náročné montáže se snažíme soustředit do jednoho dne, aby jsme co nejméně omezili chod vaší domácnosti, nebo vašeho podniku. Jsme schopni zajistit i drobné elektrikářské a instalatérské práce spojené s montáží.

Tím to pro nás nekončí

Vaše spokojenost je na prvním místě. Na servisu a dlouholeté spolupráci si zakládáme. Proto jsme tu pro Vás a připraveni reagovat na vaše potřeby.

Jako první je konzultace

Vytvoříme Vám grafický návrh zdarma.

Kontaktujte nás

Miloslav Sobotka +420 777 635 633

Branislav Šalling +420 777 635 632

bmnabytek@seznam.cz

© 2023, Všechna práva vyhrazena.